Nikolasa Spārksa mīlasstāsts iemūžināts jaunā filmā

0 komentāri

Drāma Izvēle (The Choice) – mīlas stāsts, kas uzdod katram jautājumu: cik tālu esi gatavs doties, lai saglabātu dzīvu cerību par mīlestību?

Medicīnas studente Gabija Hollande ievācas mājā blakus iekārojamam vecpuisim Trevisam Šovam. Abu tikšanās viņus aizved negaidītā romantiskā ceļojumā. Treviss tic, ka nopietnas attiecības ar sievieti ierobežos viņa bezrūpīgo dzīvesstilu, turpretim Gabija vēlas stabilitāti un ilgtermiņa attiecības. Līdz mirklim, kad nepārvarama pievilkšanās sagriež viņu dzīves kājām gaisā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmas pamatā ir vēl viens episks bestselleru autora Nikolasa Spārksa mīlasstāsts. Pēc viņa romāniem ir uzņemtas tādas brīnišķīgas un populāras filmas kā Piezīmju grāmatiņa, Talismans un Drošais patvērums.

Galvenajās lomās: Bendžamins Volkers (Jūras sirdī, Abrahams Linkolns: vampīru mednieks), Terēze Palmere (Mīlestība un gods), Toms Velings, Toms Vilkinsons (Maikls Kleitons), Aleksandra Dadario (Sanandreasa lūzums), Megija Greisa (Krēslas sāgas Rītausma 1.un 2. daļa).

Filma Izvēle pirmizrādi Latvijā piedzīvos 5. februārī.

Foto

Video: filmas treileris

Režisors: Ross Katz
Scenārija autors: Nicholas Sparks, Bryan Sipe
Aktieri: Maggie Grace, Teresa Palmer, Alexandra Daddario, Benjamin Walker, Tom Welling

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas