Meklēju vīru savai sievai jeb 8 labākie randiņi

0 komentāri

Šonedēļ kinoteātros Latvijas pirmizrādi piedzīvos režisora Mariusa Vaisberga jaunākā komēdija 8 labākie randiņi (8 Best Dates).

Sekmīgais veterinārslimnīcas īpašnieks Ņikita negaidīti uzzina, ka ir neārstējami slims. Viņš neapzinās, ka ir notikusi kļūda, un visai nopietni sāk pārdomāt, kas parūpēsies par viņa brīnišķīgo sievu, bērniem un biznesu pēc viņa aiziešanas viņsaulē. Lai cik tas nebūtu skumji, pavisam noteikti jāmeklē sev aizstājēju! Tā Sokolovu ģimenē uzrodas ugunsdzēsējs Iļja – uzticams vīrietis bez sliktiem ieradumiem. Bet kad Ņikita beidzot atklāj, ka viņa veselībai patiesībā draudu nav un grib pēc iespējas ātrāk atvadīties no Iļjas, izrādās, ka to izdarīt nemaz nav tik vienkārši!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Režisora Mariusa Vaisberga (8 jauni randiņi, Mīlestība un lielpilsēta triloģija, Hitlers kaput!) jaunajā komēdijā galvenās lomas atveido krievu un ukraiņu zvaigznes – Vladimirs Zeļenskis, Vera Brežņeva, Vladimirs Jepifancevs un citi.

Filma 8 Labākie randiņi Latvijas kinoteātros skatāma no 4. marta.

Foto

Video: filmas treileris

Režisors: Marius Vaisberg
Producents: Marius Vaisberg, Yekaterina Gordetskaya, Andrey Radjko
Scenārija autors: Yuri Stukalin
Aktieri: Vladimir Zelenskiy, Vera Brezhneva, Vladimir Yepifantsev, Yevgeni Koshevoy

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas