Marvel priecē ar jaunu sāgu par Kapteini Ameriku

0 komentāri

Šonedēļ līksmot var visi komiksu industrijas Marvel fani, jo Eiropas pirmizrādi piedzīvojusi vēl viens kompānijas radītais stāsts par Kapteini Ameriku. Pēc apskatnieku domām, šī filma varētu kļūt par vienu no šī gada hitiem starp vairākām filmām, ko kompānija plānojusi šogad piedāvāt skatītājiem.

Arī šajā filmas stāstā par Kapteini Ameriku piedalīsies daudzi visiem jau labi zināmi aktieri, kuri iejutušies kādā no Marvel komiksa tēliem. Starp viņiem – Roberts Daunijs Juniors un Skārleta Johansone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šī Kapteiņa Amerikas filmas daļa Pilsoņkarš atšķiršoties ar to, ka cīņa notiks nevis ar kādu ienaidnieku, kurš vēlas pārņemt varu pasaulē, bet starp pašiem Marvel varoņiem, kuri šoreiz cīnīsies vērtību vadīti.

”Kaut arī ar sirds dziļumos mēs visi zinām pareizo atbildi, tomēr bieži vien ar to nepietiek, jo reālajā dzīvē lēmumi tomēr ir jāpieņem ar prātu. Šis iekšējais konflikts ir arī viens no elementiem, kas rūpējas par spriedzi filmā,” norāda Kapteiņa Amerika lomas atveidotājs Kriss Evanss.

Līdzās jau ierastajiem Marvel sāgas varoņiem šajā daļā būs redzams arī kāds cits Marvel radītais varonis – Zirnekļcilvēks.

Filmu kinoteātros Latvijā sāks izrādīt no 29. aprīļa.

Foto: filmas Eiropas pirmizrāde

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas