Manas lielās grieķu kāzas piedzīvo turpinājumu

0 komentāri

Ilgi gaidītais turpinājums romantiskajai komēdijai Manas lielās grieķu kāzas ir klāt, un tas atklās kādu Portokalu ģimenes noslēpumu, kas savedīs iemīļotos varoņus kopā uz vēl vienām jestrām grieķu kāzām. 

Pēc tam, kad tikuši galā ar pusaudžu meitas audzināšanas problēmām, Tula un Jans piedzīvo laulību krīzi. Tomēr ilgi viņiem miera nebūs tāpat, jo nu viņiem jātiek galā ar vēl vienām kāzām pēc labākajām grieķu tradīcijām, tikai šoreiz tās solās būt vēl lielākās un trakākas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ilgi gaidītais turpinājums romantiskajai komēdijai Manas lielās grieķu kāzas ir klāt un tas atklās kādu Portokalu ģimenes noslēpumu, kas savedīs iemīļotos varoņus kopā uz vēl vienām jestrām grieķu kāzām.

Galvenās lomas atveidotāja Nija Vardalos ir arī filmas scenārija autore un par pirmo Manas lielās grieķu kāzas darbu tika nominēta kinoakadēmijas balvai Oskars.

Filmu Manas lielās grieķu kāzas 2 (My Big Fat Greek Wedding 2) Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 25. martā.

Foto

Video: filmas treileris

Režisors: Kirk Jones
Producents: Nia Vardalos, Paul Brooks, Scott Niemeyer, John Powers Middleton, Steve Shareshian, Norm Waitt
Scenārija autors: Nia Vardalos
Aktieri: Nia Vardalos, John Corbett, Elena Kampouris, John Stamos, Lainie Kazan

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas