Manas lielās grieķu kāzas 2 vēsta par notikumiem pēc 10 gadiem

0 komentāri

Pēc 14 gadu pārtraukuma atkal apvienojusies filmas Manas lielās grieķu kāzas (My Big Fat Greek Wedding) komanda. Filmai, kas bija viena no visvairāk pelnošākajām romantiskajām komēdijām, šomēnes nāk klajā turpinājums – Manas lielās grieķu kāzas 2.

Amerikas Savienotajās Valstīs filma Manas lielās grieķu kāzas ienesa ceturtdaļmiljardu dolāru, kas ir viens no visu laiku labākajiem rādītājiem šī žanra filmai. Šogad pienākusi kārta filmas otrajai daļai, kurā skatāma tā pati aktieru komanda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filma vēsta par notikumiem 10 gadus pēc Tulas un Jana Portokalo kāzām – tagad viņiem jātiek galā ar tām pašām problēmām, ar kurām saskārās viņu vecāki pirmajā filmā, kuras centrā bija lielās grieķu kāzas.

Tikuši galā ar pusaudžu meitas audzināšanas problēmām, Tula un Jans piedzīvo laulību krīzi. Tomēr ilgi viņiem miera nebūs tāpat, jo nu viņiem jātiek galā ar vēl vienām kāzām pēc labākajām grieķu tradīcijām, tikai šoreiz tās solās būt vēl lielākas un trakākas.

Filmu Manas lielās grieķu kāzas 2 Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 25. martā.

Foto

Video: filmas treileris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas