Latvijas filma startē Kannu filmu tirgū

0 komentāri

Turpinās Kannu kinofestivāls. Lai arī tā programmās Latvijas filmas šogad nav iekļautas, toties rosīgs darbs noritēs filmu tirgū, kur satiekas pasaules kino industrijas profesionāļi.

Tirgus skatē ar seansu šodien startēs šobrīd pasaulē pazīstamākā Latvijas spēlfilma – Berlināles Kristāla lāča ieguvēja Es esmu šeit, kuras režisors ir Renārs Vimba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijai jau piekto gadu ir savs paviljons Kruazetas pludmalē, kurā popularizēs filmēšanas iespējas Latvijā un jaunākos darbus, kas apkopoti katalogā. Tajā gadskaitļi norāda, ka topošo filmu sadaļā iekļauta arī programma Latvijas filmas Latvijas simtgadei. Savukārt prestižajai kinoproducentu platformai Producers on the Move, kurai Eiropas Kino akadēmijas apvienība katru gadu atlasa 20 profesionālus un perspektīvus producentus no visas Eiropas, šogad izvēlēts arī Roberts Vinovskis no Latvijas, kurš producējis Dāvja Sīmaņa spēlfilmu Pelnu sanatorija, Signes Baumanes pilnmetrāžas animācijas filmu Akmeņi manās kabatās un Aika Karapetjana spēlfilmas.

Video

Foto: filmas Es esmu šeit Latvijas pirmizrāde

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas