Kinoskatītājus solās “šarmēt” animēts Robinsons Krūzo

0 komentāri

Jau šajā piektdienā, 12. februārī, Latvijas kinoteātros lielisku izklaidi visai ģimenei sāks piedāvāt pasaules apceļotājs Robinsons Krūzo un viņa kolorītie draugi. Aizraujošā animācijas filma Robinsons Krūzo (Robinson Crusoe) tapusi pēc angļu rakstnieka Daniela Defo leģendārās grāmatas Robinsons Krūzo motīviem un ir pieejama gan 2D, gan 3D formātā.

Šoreiz Robinsons Krūzo uz eksotiskas salas okeāna vidū iepazīstas ar ekscentrisku papagaili Otrdieni, kurš, kaut arī bauda idillisku dzīvi dienvidu pilnībā, tomēr sapņo par pasaules apceļošanu. Kad spēcīga vētra pie salas krastiem sadragā kuģi un pludmalē tiek izskalots savāds divkājains radījums, Otrdienis uzreiz saprot, ka Robinsons Krūzo var būt viņa biļete ceļā uz plašo pasauli. Arī Robinsons Krūzo ātri vien apjauš, ka izdzīvot uz salas spēs tikai ar pļāpīgā Otrdieņa un citu zvēru palīdzību. Iesākumā tas nav viegli nevienam no viņiem, tomēr ar laiku šie visai kolorītie personāži iemācās sadzīvot savā starpā. Jauko harmoniju gan pēkšņi izjauc divi savvaļas kaķi, kuri vēlas kļūt par noteicējiem uz salas. Draugi uzsāk cīņu ar mežonīgajiem kaķiem un atklāj, ka īsta draudzība spēj uzveikt jebko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krāšņās animācijas filmas Robinsons Krūzo autori ir populāro animācijas filmu Semija piedzīvojumi un Burvju māja radītāji Bens Stasens un Vinsents Kestelūts. Aizkulišu sarunās viņi ir uzsvēruši, ka viena no galvenajām motivācijām dalībai šajā projektā ir iespēja visdažādāko tautību un vecuma bērnus iepazīstināt ar piedzīvojumu žanra zelta klasiku. Savukārt filmu kritiķi pauž, ka ”Robinsons Krūzo” potenciāli ir viens no kvalitatīvākajiem un aizraujošākajiem šī gada animācijas filmu projektiem.

Filmu latviešu valodā ierunājuši izcili profesionāļi: Edgars Lipors, Edgars Kaufelds, Zane Aļļēna, Katrīne Pasternaka-Kalniņa, Gints Grāvelis un Juris Kalniņš.

Foto

Video: animācijas filmas treileris

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas