Kino sevi piesaka spēcīgs konkurents Kventinam Tarantīno

0 komentāri

Piektdien, 8. aprīlī, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos Toronto starptautiskā filmu festivāla lielākais pārsteigums un viena no pēdējo gadu unikālākajām filmām. Asa sižeta kino stāsts ar fantastikas elementiem Hardcore. Brutālais Henrijs (Hardcore Henry) ir uzņemts, izmantojot subjektīvās kameras metodi, tāpēc skatītājam rada asociācijas ar paša dalību tā saucamajā ”shooter” stila datorspēlē.

Filma Hardcore. Brutālais Henrijs jau ar pirmajām epizodēm rada aizraujošu intrigu, liekot kino skatītājam uz pasauli raudzīties ar kāda vīrieša Henrija acīm, kuru pamodina skaista sieviete, kas uzdodas par viņa sievu. Tiesa, pats Henrijs neatceras neko – ne savu vārdu, ne to, vai līdzās esošā sieviete tiešām ir viņa sieva, ne citas savas dzīves būtiskākās sastāvdaļas. Taču viņam neatliek daudz laika pārdomām, jo jau pēc pāris minūtēm Henrijs tiek ierauts skarba trillera cienīgā dzīves scenārijā. Tajā netrūkst šaušanas, bandītu un neziņas par to, kāda ir Henrija paša loma šajā neprātīgajā virpulī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Aizraujošā kino stāsta Hardcore. Brutālais Henrijs režisors un scenārija autors Iļja Naišullers ir dzimis Maskavā, un šī ir viņa debija pilnmetrāžas filmu jomā. Talantīgā personība, kurš pārstāv mūsdienu trīsdesmitgadnieku paaudzi, tika pamanīta YouTube kanālā, kur viņš publicēja savas indie mūzikas grupas Biting Elbows videoklipus. Tos Naišullers veidoja tieši tajā pašā unikālajā filmēšanas tehnikā, kāda ir lietota filmā Hardcore. Brutālais Henrijs. Šobrīd jaunā režisora veidotajiem mūzikas klipiem sociālajos tīklos jau ir miljoniem skatījumu, un kino profesionāļu aprindās Iļja Naišullers tiek dēvēts par jauno Kventinu Tarantino.

Starp citu, Iļjas Naišullera efektīgā kinodebija varēja notikt tikai ar ziedojumu palīdzību, jo filmas pabeigšanai tās veidotājiem nepietika naudas. Savukārt Toronto starptautiskajā filmu festivālā to pamanīja vairāki kino industrijas milži, kas vēlāk azartiski cīnījās par šīs aizraujošās filmas izplatīšanas tiesībām.

Video: filmas treileris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas