Kino akcija bērniem: iepriecini vienaudzi ar grāmatu!

0 komentāri

Jau piektdien, 1. jūlijā, pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos vasaras gaidītākā piedzīvojumu filma visai ģimenei LDM: Lielais draudzīgais milzis (The BFG). Leģendārā kino režisora Stīvena Spīlberga radīto elpu aizraujošo kinematogrāfisko ceļojumu bērnu literatūras pasaulē pavadīs īpaša akcija, kuras laikā ikviens bērns ar savas mīļākās grāmatas palīdzību varēs iepriecināt vienaudzi.

Ietekmīgās kino personības Stīvena Spīlberga jaunākais veikums ir populārā bērnu un jauniešu rakstnieka Roalda Dāla darba ekranizējums. Režisoru šoreiz ir uzrunājis stāsts par bāreni Sofiju, kura ar Lielā draudzīgā milža palīdzību iepazīst krāšņu un noslēpumainu milžu pasauli. Šajā neparastajā ceļojumā desmitgadīgā Sofija noskaidro, ka draudzīgais un sirdsgudrais milzis ne tikai kolekcionē sapņus un ļauj tiem nonākt līdz bērniem visā pasaulē, bet arī spēj saglabāt sirsnību un iejūtību daudz lielāku, draudīgāku un apjukušāku milžu sabiedrībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Britu rakstnieks Roalds Dāls tiek uzskatīts par vienu no izcilākajiem divdesmitā gadsimta rakstniekiem, kura sarakstīto grāmatu vidū ir tādi bērnu un pusaudžu vidū iemīļoti darbi kā Matilde, Čārlijs un šokolādes fabrika un Fantastiskais Lapsas kungs.

Foto

Filmas LDM: Lielais draudzīgais milzis izplatītāji Latvijā ir parūpējušies par īpašu akciju. Dodoties uz seansiem Kino Citadele Multikino un Cinamon kinoteātros, ikviens bērns tiek aicināts ņemt līdzi kādu aizraujošu grāmatu, kuru pats jau ir izlasījis un kuru kā iepriecinājumu vēlētos uzdāvināt kādam vienaudzim. Visas grāmatas tiks nodotas Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centram Krīzes centrs, savukārt grāmatas dāvinātājs saņems jauku pārsteigumu no Apgāda Zvaigzne ABC un iecienītā cepumu zīmola Selga.

Video: filmas treileris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas