Kā atgūt mīļotās sirdi, skaties jaunajā komēdijā Attiecību statuss: Brīvs!

0 komentāri

Uz tik nav gatavs iemīlējies un izmisis vīrietis, lai atgūtu mīļotās sirdi? Skaties romantiskajā komēdijā Attiecību statuss: Brīvs, ko Latvijas kinoteātros sāks izrādīt janvāra beigās!

Ņikita un Atēna – ideāls pāris. Bet… tā domā tikai Ņikita. Atēna negaidīti paziņo, ka aiziet no viņa pie… četrdesmitgadīga zobārsta. Ņikita nav mierā ar tādiem likteņa līkločiem un apņemas atgūt Atēnu nedēļas laikā. Uz ko gan ir gatavs iemīlējies un izmisis vīrietis, lai turētu savu vārdu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Romantiskajā komēdijā Attiecību statuss: Brīvs, kuru piedāvā filmas Mīlestība un lielpilsēta 3 producenti, galvenās lomas atveido krievu kinozvaigznes Daņila Kozlovskis (Bez dvēseles, Leģenda Nr. 17, Vampīru akadēmija) un Jeļizaveta Bojarska (Likteņa ironija 2, Admirālis, Laimīgu jauno gadu, mammas!).

Filmu Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 29. janvārī.

Foto

Video: filmas treileris

Režisors: Pavel Ruminov

Producents: Danil Kozlovsky, Sergei Livnev, Sergei Bobza

Scenārija autors: Pavel Ruminov

Aktieri: Danil Kozlovsky, Elizaveta Boyarskaya, Vladimir Seleznyov, Igor Voinarovsky

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas