Jauno gadu sāc ar Stallones jauno filmu!

0 komentāri

Sporta drāma Krīds: Rokija mantojums (Creed) paver jaunu lappusi stāstā par leģendāro boksa čempionu Rokiju Balboa.

Adoniss Krīds nekad nav pazinis savu tēvu – ievērojamo smagsvara čempionu Apollo Krīdu, kurš nomira vēl pirms dēla dzimšanas, tomēr bokss nenoliedzami ir viņam asinīs. Tādēļ Adoniss dodas uz Filadelfiju, kur savulaik norisinājās Apollo Krīda un spēcīgā jaunā boksera Rokija Balboas leģendārā cīņa. Adoniss uzmeklē Rokiju un lūdz kļūt par viņa treneri. Lai gan Rokijs uzstāj, ka ir pametis boksu uz visiem laikiem, viņš Adonisā saskata to pašu spēku un apņēmību, kāda savulaik piemita viņa sīvākajam pretiniekam un vēlāk labākajam draugam – Apollo. Rokijs piekrīt mācīt jauno sportistu, lai gan viņu pašu sagaida klusa cīņa ar, iespējams, nāvējošāko pretinieku viņa dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Godalgotā režisora Raiena Kuglera (Fruitvale Station) radītajā filmā galvenās lomas atveido Maikls B. Džordans (Fantastiskais četrinieks) un Oskara nominants Silvestrs Stallone (Rokijs Balboa, Rokijs), kurš ir arī viens no filmas producentiem. Citās lomās Tesa Tompsone (Selma), Filisija Rašada (Steel Magnolias), kā arī pazīstamais britu amatieru boksa čempions Tonijs Beljū.

VIDEO: filmas treileris

Režisors: Ryan Coogler
Producents: Sylvester Stallone, Nicolas Stern
Scenārija autors: Sylvester Stallone, Ryan Coogler, Aaron Covington
Aktieri: Sylvester Stallone, Michael B. Jordan

Filma uz Latvijas kinoekrāniem iznāks 2016. gada 8. janvārī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas