Jauno Bondu aicina izraudzīties tautas balsošanā

0 komentāri

Kopš Daniels Kreigs paziņoja, ka šajā lomā vairs nefilmēsies, sākušies plaši jaunā Bonda aktiera meklējumi. Pagājušajā nedēļā izskanēja runas, ka aktrise Džiliana Andersone būtu gatava kļūt par pirmo sievieti aģenti 007, tāpat populārs ir aicinājums jauno Bonda atveidotāju izvēlēties tautas nobalsošanā.

Britu favorīti ir Toms Hidlstons, kā arī Idriss Elba, kurš varētu kļūt par pirmo melnādaino Bondu. Taču tagad ar paziņojumu klajā nācis pēdējo Bondiādes filmu režisors Sems Mendess, uzsverot, ka jaunais Bonds būs kāds, ko publika negaida, un izvēle būs negaidīta. Tāpat Mendess noraida ideju par sabiedrības izvēlētu lomas tēlotāju, jo šis lēmums ir jāpieņem producentiem un šī nav lieta, ko atstāt demokrātijas ziņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Džeimss Bonds cauri laikiem

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas