Iznākusi romāna Lepnums un aizspriedumi zombijfilma

0 komentāri

Eiropas pirmizrādi piedzīvojusi zombiju filma, kas balstīta uz Džeinas Ostinas pazīstamo romānu Lepnums un aizspriedumi.

Filmas pamatā ir rakstnieka Seta Greiema-Smita romāns, kurā apvienots Džeinas Ostinas 1813. gada klasiskais romāns Lepnums un aizspriedumi ar asiņainiem zombiju elementiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā vēsta filmas Pride un Prejudice Zombies apraksts, neizskaidrojama sērga izplatās Meritonas klusajā angļu ciematā un atdzīvojas mirušie. Galvenā varone Elizabete Beneta apņemas iznīcināt zombiju draudus, bet drīz vien viņas uzmanību novērš augstprātīgā Dārsija kunga ierašanās.

Elizabetu Benetu filmā atveido Dauntonas abatijas un Pelnrušķītes filmas zvaigzne Lilija Džeimsa, bet Beneta kunga loma ir uzticēta Čārlzan Densam.

Foto: filmas Eiropas pirmizrāde

Video: filmas treileris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas