Izbaudiet dabu tuvplānā! Četri gadalaiki no dzīvnieku skatpunkta jaunā košā filmā

0 komentāri

ASV Kinoakadēmijas balvai Oskars nominētās dokumentālās filmas Ceļojošās ciltis un dokumentālās filmas Dzīvais okeāns autori aicina lielus un mazus doties jaunā ceļojumā – četros gadalaikos – un paraudzīties uz tiem no dzīvnieku skatpunkta.

Gadalaiki ik gadu nes sev līdzi ko brīnumainu, lai ko tie ieskautu – meža dzīlēs paslēptu vilka alu vai lielpilsētu kņadu. Filmas autori piedāvā pārdomas rosinošu kinostāstu par ik gadu dabā notiekošajām pārmaiņām un aicina ikvienu izbaudīt dabu tuvplānā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmas Gadalaiki (Les Saisons) režisori: Žaks Perēns (Jacques Perrin) un Žaks Klizo (Jacques Cluzaud).

Filmu latviešu valodā ierunājis Andris Keišs.

Filma Gadalaiki Latvijas kinoteātros būs skatāma no 5. februāra.

Video: filmas treileris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas