Goslings un Krovs tiekas melnajā komēdijā Jaukie puiši

0 komentāri

Pirmizrādi ASV piedzīvojusi jauna filma par Holivudu. Galvenajās lomās – siržu lauzējs Raiens Goslings un kino veterāns Rasels Krovs.

Filmas par Holivudu bieži vien izceļ kino zelta laikmeta spozmi, taču melnā komēdija Jaukie puiši (Nice Guys) demonstrē 70. gadu Holivudas otru pusi. Filmas autors un režisors ir Šeins Bleks, un tā vēsta par diviem ne pārāk veiksmīgiem privātdetektīviem, kurus atveido Raiens Goslings un Rasels Krovs. Viņiem jāapvieno spēki lai atrastu kādu pazudušu meiteni, un šajā procesā viņi iepazīst gan auto, gan pieaugušo filmu industriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rasels Krovs stāsta, ka šī ir antidraugu filma, jo starp abiem varoņiem nav nekādas draudzības, viņi vienkārši abi ir nonākuši situācijā, no kuras jātiek ārā.

Savukārt Raiens Goslings par savu varoni stāsta, ka viņš ir pilnīgi bezcerīgs cilvēks, kurš ir tikai dažu sekunžu attālumā no visu laiku sliktākā cilvēka statusa.

Filma nebūt nav politiska, taču, kā stāsta tās varoņi, tā atspoguļo septiņdesmito gadu atmosfēru, kas dīvainā veidā sasaucas ar mūsdienām. Līdzās Raienas Goslingas un Raselas krovas filmā redzama arī Oskara balvas laureāte Kima Beisingere.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas