FOTO: fani un filmu zvaigznes ”šturmē” Zvaigžņu karu pasaules pirmizrādi

0 komentāri

Losandželosā notikusi ilgi gaidītās filmas Zvaigžņu kari: Spēks mostas pasaules pirmizrāde. Jau šodien filma iznāks arī citviet pasaulē, bet no piektdienas būs skatāma arī Latvijas kinoteātros.

Zvaigžņu kari: Spēks mostas ir pirmā Star Wars franšīzes daļa šajā desmitgadē. Faniem par prieku filmā atgriežas oriģinālās triloģijas aktieri Harisons Fords un Kerija Fišere, bet no jaunajiem tajā spēlē aktieri Džons Bojega un Oskars Īzaks. Režisora Dž. Dž. Abramsa kinolentes darbība noris 30 gadus pēc filmā Džedaju atgriešanās attēlotajiem notikumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmajā filmas izrādīšanas dienā vairākos ASV kinoteātros jau izpirktas visas biļetes. Un eksperti lēš, ka līdz gada beigām arī no preču ar Star Wars simboliku tirdzniecības varētu gūt ieņēmumus apmēram piecu miljardu eiro apmērā.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas