Filmu studija Warner Bros atklāj supervaroņu izstādi

0 komentāri

Viena no lielākajām Holivudas filmu studijām Warner Bros sarūpējusi jaunu izklaidi visiem komiksu ekranizāciju cienītājiem. Ikviens interesents tagad var aplūkot, aptaustīt un pat piemērīt supervaroņu tērpus un citus aksesuārus.

Taisnīguma slavas zāle – tā varētu dēvēt jauno izstādi, kas veltīta taisnīguma cīnītājiem – Betmenam, Supermenam un citiem viņu amata brāļiem. Tajā aplūkojami supervaroņu tērpi un dažādas filmās izmantotās dekorācijas un atribūti. Papildus jaunā atrakcija interesentiem piedāvā īpašu iespēju savām acīm ielūkoties slepenajā Betmena alā un laboratorijā – vietās, kur filmēta arī jaunākā supervaroņu sāgas filma Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma. Apmeklētājiem arī dota unikāla iespēja iejusties filmas ļaunā tēla Leksa Lutora ādā, pielaikojot viņa valkātos cimdus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Domāju, tas ir daudzu cilvēku sapņa piepildījums. It īpaši, ja esi bijis komiksu fans jau daudzus gadus. Redzēt iemīļotos varoņus, atdzīvojamies uz lielā ekrāna, ir fantastiski. Tagad mēs viņus patiešām redzam kustībā! Ir lieliski, fanot par šiem varoņiem un viņu filmām,” akcentē komiksu fans Gerins Viljamss.

Izstāde Losandželosā būs skatāma gandrīz visu vasaru – līdz augusta sākumam, kad klajā nāks jauna, komiksu mīļotāju ļoti gaidīta supervaroņu filma Suicide Squad ar aktiera Vila Smita piedalīšanos.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas