Erotiskajai filmai Greja piecdesmit nokrāsas tapusi pilnmetrāžas parodija

0 komentāri

Ja jūs aizrāva un uzbudināja Kristjens Grejs, tad gaidiet tikšanos ar Kristjenu Melno! Vēl karstāk, vēl seksīgāk un krietni smieklīgāk!

Komēdiju sērijas Šausmenīte autori piedāvā filmas Greja piecdesmit nokrāsas parodiju komēdiju, kura neatstās vienaldzīgu nevienu. Melnā piecdesmit nokrāsas ievedīs jūs krietni smieklīgākā kaisles pilnā guļamistabā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Galvenajās lomās Marlons Veijens (Apsēstā māja 1 un 2, Karstais pārītis: apbruņotas un apburošas un G. I. Joe: Kobras sacelšanās), Džeina Seimūra (Nelūgtie viesi), Freds Vilards (Sekss, narkotikas un zvaniņš skan), Maiks Eps (Paģiras un Paģiras 3) un Kali Hauksa (Līgavas māsas). Komēdijas režisors ir Maiks Taids (Apsēstā māja 1 un 2).

Filma Melnā piecdesmit nokrāsas (Fifty Shades Of Black) uz Latvijas kinoekrāniem iznāks 5. februārī.

Režisors: Michael Tiddes
Producents: Marlon Wayans, Michael Tiddes, Paddy Cullen, Stuart Ford, Matt Jackson
Scenārija autors: Marlon Wayans, Rick Alvarez
Aktieri: Marlon Wayans, Jane Seymour, Kali Hawk

Video: filmas treileris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas