Ekranizēts Dž.G.Balarda utopiskais romāns Augstceltne

0 komentāri

Klajā nākusi jauna zinātniskās fantastikas filma Augstceltne (High-Rise), kurā galvenās lomas atveido Sjenna Millere un Lūks Evanss. Pēc rakstnieka Džeimsa Balarda utopiskā romāna motīviem veidotās filmas režisors ir britu jaunais talants Bens Vītlijs.

Sabiedrības sabrukums šķiet pilnībā reāls koncepts – tā par filmu Augstceltne izsakās Sjenna Millere, kura atveido vienu no galvenajām lomām. Filmas pamatā ir Džeimsa Balarda 1975 gadā sarakstītais tāda paša nosaukuma romāns. Tas ir stāsts par gados jaunu ārstu, kurš ievācas jaunā dzīvoklī kādā augstceltnē. Tajā šķietami ir viss, kas nepieciešams ideālai dzīvei – baseins, skola, pašiem savs lielveikals un citi labumi. Tomēr ēkas pašpietiekamība aizvien vairāk nošķir tās iemītniekus no ārpasaules, liekot tiem noslāņoties un norobežoties vienam no otra, pamazām liekot viņiem apšaubīt savu veselo saprātu, ko vēl vairāk pamudina trakulīgās ballītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmas aktieru komandā līdzās Millerei un Evansam ie arī Toms Hidlstons, Džeimss Purefojs un Džeremijs Aironss.

Video: filmas treileris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas