Eizenbergs un Frīmens atkal tiekas komēdijā Krāpšanas ilūzija 2

0 komentāri

Četri jātnieki – populārā iluzionistu grupa atgriezušies ar jauniem mulsinošiem trikiem, paceļot skatuves iluzionisma mākslu jaunos augstumos un aizvedot viņus ceļojumā apkārt visai pasaulei.

Pagājis gads kopš četrotnei izdevās apvest ap stūri FIB un izpelnīties publikas apbrīnu ar savām maģiskajām izrādēm Robina Huda garā, bet nu iluzionisti ir atgriezušies, lai atmaskotu kāda tehnoloģiju magnāta neētiskos darījumus. Tehnoloģiju brīnumbērns Volters Mārbijs draud atklāt iluzionistu noslēpumus, tādēļ viņu vienīgā cerība ir īstenot vispārdrošāko triku, kas ļautu viņiem atgūtu savu labo slavu un atmaskot magnāta patiesos nodomus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Režisora Džona M. Ču (Solis augšup 2) piedzīvojumu trillerī galvenajās lomās atkal filmējušies Oskara nominanti Džese Eizenbergs (Sociālais tīkls), Vudijs Harelsons (Nācija pret Leriju Flintu) un Marks Rufalo (Lapsu medības), Oskara laureāts Morgans Frīmens (Miljons dolāru mazulīte) un Deivs Franko (Džampstrīta 21), kā arī jaunpienācēji – Lizija Kaplane (Nezvērs) un Daniels Redklifs (Harijs Poters).

Komēdija, trilleris Krāpšanas ilūzija 2 (Now You See Me 2) Latvijas kinoteātros sāks izrādīt 10. jūnijā.

Video

Režisors: Jon M. Chu
Producents: Alex Kurtzman, Bobby Cohen
Scenārija autors: Roberto Orci, Ed Solomon, Pete Chiarelli, Karl McMillan
Aktieri: Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Michael Caine, Lizzy Caplan, Daniel Radcliffe, Dave Franco

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas