Eiropas filmu nedēļā visas filmas skatāmas bez maksas

0 komentāri

No kurienes uz kurieni? Patlaban aktuāli jautājumi un reizē Eiropas filmu nedēļas devīze. Nedēļas garumā skatītāji bez maksas var vērot filmas veltītas migrācijas tēmai kinoteātrī Splendid Palace.

”Varbūt mēs šajās filmās varam ieraudzīt to, ko mēs nekad neredzēsim ne TV ziņās, ne avīžu lapās,” akcentē Eiropas filmu nedēļas organizatora Gētes institūta Latvijā pārstāve Antra Balode

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Migrācija, bēgļi – tematikas, kas skar ikvienu iedzīvotāju, ir pārliecināts kino eksperts, Kinoblogeri.lv pārstāvis Sergejs Timoņins. Tāpat viņš uzskata – filmu nedēļā piedāvātie darbi apmierinās gan bēgļu migrācijas atbalstītājus, gan pretiniekus. Lielākoties filmas ir Eiropas kino festivālu laureātes.

Labi atpūsties, izglītoties, iepazīt citādo, graut stereotipus – apmeklējuma motivācija visdažādākā. Lielākā daļa auditorijā sēdošo – vidējās un vecās paaudzes, bet gadās arī pa jaunietim.

Eiropas filmu nedēļa noslēgsies ceturtdien, 26. maijā. Plašāk par programmu uzzini šeit!

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas