Džolija par Bredu: Biju tik laimīga, kad viņš piekrita kopīgai filmai

0 komentāri

Holivudas skaistākais pāris apvienojuši spēkus vienā no nākamā gada ieskaņas gaidītākajām filmām – Pie jūras (By the Sea). Uz lielajiem ekrāniem Latvijā kinolente iznāks 1. janvārī.

”Dzīvē nemēdz būt tikai sliktais, smieklīgais vai priecīgais. Attiecībās ir viss. Tu vari neprātīgi mīlēt kādu un tajā pašā laikā nāvīgi ienīst,” par savu jaunāko filmu Pie jūras saka aktrise un režisore Andželīna Džolija. Otru titullomu filmā atveido viņas vīrs Breds Pits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tas bija liels izaicinājums. Viena no sarežģītākajām lomām, kādu esmu spēlējis,” par lomu filmā saka Pits.

Francija, 70. gadu vidus. Bijusī dejotāja Vanesa un viņas vīrs amerikāņu rakstnieks Rolands apceļo Franciju. Ceļojums pamazām viņus atsvešina, taču viss mainās, kad viņi nonāk mazā pilsētiņā pie jūras.

Foto

Video: Džolija un Pits filmas aizkadros

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas