Džesijs Eizenbergs un Izabella Ipēra tiekas filmā Skaļāk par sprādzieniem

0 komentāri

Rīgas Starptautiskais kinofestivāls un kinoprojekts Spektrs piedāvā atzītā norvēģu režisora Joahima Trīra pirmo filmu angļu valodā un ar starptautiski atzītām zvaigznēm – Skaļāk par sprādzieniem (Louder Than Bombs). Filma kinoteātros Splendid palace, Kino Bize un K.Suns būs skatāma no piektdienas, 1. aprīļa.

Pēc kādas slavenas fotogrāfes mīklainās nāves viņas vīram un dēliem no jauna jāatrod kopīga valoda. Zaudējuma sajūta, paaudžu konflikts un apmulsuma vadīti kļūdaini lēmumi ir situācijas, ar kurām saskaras teju visi filmas varoņi Gabriela Bērna, Džesija Eizenberga un leģendārās franču aktrises Izabellas Ipēras atainojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filma ir pirmais Norvēģijas kinodarbs, kas pēc 36 gadu pārtraukuma iekļauts prestižā Kannu kinofestivāla galvenajā – konkursa – programmā, kā arī uzreiz nominēta tā galvenajam apbalvojumam, Zelta palmas zaram. Filma apbalvota arī Norvēģijas starptautiskajā kinofestivālā, Stokholmas kinofestivālā un kinofestivālā Kosmorama Trondheimā.

Foto

Emocionāli spēcīgajai drāmai ar komplimentiem neskopojas arī pašmāju kritiķi un kino cilvēki:

”Pārsteidzošs emocionālais briedums un meistarība” – Sonora Broka, RIGA_IFF radošā direktore.

”Vizuāli gudra un dziedinoši skumja filma” – Liene Linde, kino kritiķe, Rīgas Viļņi.

”Smalkjūtīgs un vērīgs ģimenes attiecību portretējums” – Kristīne Simsone, kino kritiķe, IR.lv.

”Šķietami mierīgā filma tiešām izrādās skaļāka par sprādzieniem” – Patrīcija M. Keiša, Riga IFF žūrija.

Video: filmas treileris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas