Dusmīgie putni godam iekarojuši Latvijas kinoteātrus

0 komentāri

Asprātīgo animācijas stāstu Dusmīgie putni. Filma (The Angry Birds Movie) tā pirmajā izrādīšanas nedēļas nogalē Latvijā noskatījās vairāk nekā 19 000 skatītāju. Tas ir viens no labākajiem mūsu kinoteātru rādītājiem šī pavasara sezonā. Aizkulišu informācija liecina, ka košajam animācijas stāstam ir visas iespējas kļūt arī par gaidāmās nedēļas nogales skatītāko kino stāstu.

Pirmizrādi piedzīvojusī animācijas filma visai ģimenei Dusmīgie putni. Filma ir veidota pēc visā pasaulē kulta statusu ieguvušās virtuālās spēles Angry Birds motīviem. Svaigais kino stāsts asprātīga scenārija ietvaros dod iespēju spēles faniem beidzot uzzināt, kas ir izraisījis dusmīgo putnu dusmīgumu. Izrādās, ka sākotnēji tie visi laimīgi mita uz kādas idilliskas salas un izcēlās ar apbrīnojamu nosvērtību un piemīlību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Galveno varoņu lomas šoreiz ir piešķirtas putniem-dumpiniekiem: depresīvajam Redam, trauksmainajam Čakam un neveiklajam Bumbam. Tieši šie kolorītie tipāži ļauj pietuvoties Angry Birds virtuālās spēles intriģējošākās leģendas izcelsmei, proti, tam, kāpēc dusmīgie putni tik ļoti nemīl noslēpumainās zaļās cūkas.

Foto

Krāšņā animācijas filma Latvijas kinoteātros ir skatāma gan 2D, gan 3D formātos un ir dublēta latviešu un krievu valodās. Kino kritiķu atsauksmes liecina, ka Dusmīgie putni. Filma iepriecina ar asprātīgiem dialogiem un krāšņu animāciju, kas vienlīdz aizraujoša šķiet kā bērniem, tā arī pieaugušajiem.

Video: filmas treileris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas