Baumo par iespējamu Teilores Sviftas pievienošanos filmas X-cilvēki aktieru komandai

0 komentāri

Filmu sāgas X-cilvēki producents Saimons Kainbergs sacēlis pamatīgu ”šūmēšanos”, publicējot foto, kurā redzams kopā popdīvu Teilori Sviftu un filmas X-cilvēki zvaigznēm Džeimsu Makavoju un Sofiju Tērneri.

Vēlāk gan noskaidrojās, ka foto uzņemts 2015. gadā, bet publicēts tikai šodien. Acīmredzot, Kainbergs vēlējās rosināt nelielu intrigu par gaidāmo filmu, kas kinoteātros Latvijā, starp citu, uz ekrāniem nonāks jau 18. maijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunajā filmā stāstīs par Apokalipsi – pirmo un visvarenāko no mutantiem, kura dusmas nozīmētu neizbēgamu bojāeju ne tikai visiem mutantiem, bet arī cilvēku rasei. Atgriezies pēc tūkstošiem gadu prombūtnes un vīlies visā šobrīd notiekošajā, Apokalipse ir nolēmis sapulcināt pašus spēcīgākos mutantus, lai radītu jaunu pasaules kārtību atbilstoši savai pārliecībai, ka ir jāizdzīvo tikai stiprākajam.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas