Baisās pasakas ar Selmu Hajeku sāk izrādīt kinoteātros

0 komentāri

Tradīcijas, fantāzija un groteska saplūst režisora Mateo Garones krāšņajā un ekstravagantajā pasaku filmā pieaugušajiem Baisās pasakās. No šodienas, 11. decembra, filma skatāma kinoteātros Latvijā, informē informē kino festivāla Spektrs pārstāvji .

Vēls vakars vai nakts, silta sega un nervus kutinošu pasaku grāmata, kuras saturs brīžiem nav līdz galam saprotams, bet ir tik ļoti vilinošs, jo garšo pēc kā aizliegta, neatļauta… Vēlāk zaru krakšķēšana aiz loga, virtuves dēļu čīkstēšana un uzbudinātās fantāzijas uzburtās ainas neļauj aizmigt līdz pat rītam. Pazīstamas sajūtas? Itāļu režisors Mateo Garone (Gomorra) piedāvā tās izbaudīt ērtā kinoteātra krēslā savā jaunākajā projektā Baisās pasakas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmas centrā ir kādas zemes karalis, kurš ir baudījis visu, ko šī pasaule spēj piedāvāt, bet iemīlas svešinieces balsī… Karaliene, kura izmisīgi vēlas bērnu, ir gatava uz visu, lai to ieņemtu un vēlāk pasargātu, tādēļ piekrīt kādam tumšam darījumam… Vientuļš valdnieks-atraitnis cenšas izprecināt savu vienīgo meitu pret viņas gribu, bet saņem daudz vairāk, nekā bija iecerējis… Trīs stāsti, trīs pasakas, trīs mācības no trejdeviņām zemēm, kuru iemītnieki tik ļoti atgādina mūs pašus.

Par pamatu ņemot 17. gadsimta Neapoles galma dzejnieka Džambatista Bazila darbus un bagātīgi tos spēcinot ar paša fantāziju, dāsni piešķirtajiem 12 milj. eiro un Holivudas zvaigznēm Selmu Hajeku, Vinsentu Kaselu un Džonu C. Reiliju, filma apbur, pārsteidz un šokē! Krāšņas dekorācijas, izsmalcināti tērpi un elpu aizraujoši skati mijas ar režisora fantasmagoriskajām vīzijām un melno humoru.

Filma piedalījās 2015. gada Kannu kinofestivāla konkursa skatē.

Režisors: Mateo Garone. Lomās: Selma Hajeka, Vinsents Kasels, Tobijs Džounss, Džons C. Reilijs, Šīrlija Hendersone, Bībī Keiva.

Filma Baisās pasakas no 11. decembra skatāma kinoteātros Splendid Palace, Kino Bize, Cafe Film Noir un citur Latvijā.

Uzmanību – filmu neiesaka skatītājiem, kuri nav sasnieguši 16 gadu vecumu!

Foto

Video: filmas treileris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas