10 izcilas filmas ar Holivudas zvaigžņu piedalīšanos tepat, Skaties.lv!

0 komentāri

2. Doms Hemingvejs – Džūdu Lovu šādā tēlā neredzam bieži

2/11

Maikls Duglass, Džūda Lovs, Merila Strīpa, Kristofers Valkens, Nikola Kidmena – šīs ir tikai dažas no Holivudas zvaigznēm, kuru aktierspēli vari novērtēt spožās filmās tepat, portāla Skaties.lv filmu sadaļā. Lūk, neliels ceļvedis, kur atradīsi gan godalgotas drāmas, teicamas biogrāfiskās filmas, gan lieliskas komēdijas. Vienojošais – filmās piedalās spožas un godalgotas Holivudas zvaigznes. Filmas skatāmas latviešu valodā.

Vientuļnieks – fantastiskais Duglass fantastiskā lomā

Benam Kelmenam ir slima sirds, neveiksmīga laulība un milzīgi zaudējumi auto tirdzniecības biznesā. Viņš par mīļāko ir izvēlējies Džordanu, kuras tēvs var viņam palīdzēt izkulties no ķezas. Džordana viņu palūdz aizvest viņas meitu uz augstskolu. Pa ceļam viņš sadara cūcības, kas nepaliek bez sekām. Kur lai vēršas cilvēks, kurš ir sagājis ragos ar visiem apkārtējiem?

2. Doms Hemingvejs – Džūdu Lovu šādā tēlā neredzam bieži

2/11
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas