Kenzo modes skate notikusi pasaku mežā

0 komentāri

Savdabīgu skati Parīzes modes nedēļas laikā sarīkojis modes nams Kenzo. Tā nama dizaineri skates norisei bija izvēlējušies plašas noliktavas telpas, pārvēršot tās brīnumainā pasaku mežā, kura centrā ir sieviete.

Japāņu dizainera Kenzo Takadas dibinātais modes nams savu jaunāko tērpu kolekciju veltījis sievietei, kura saplūst ar dabu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kenzo radošais direktors Umberto Leons stāsta, ka jaunās kolekcijas mērķis ir radīt sajūtu, ka sieviete ir daļa dabiskās vides, kas ir ap mums. Tāpēc tas ir stāsts par sievieti, kas dzīvo mežā. Līdz ar to tērpi un grims atspoguļo apkārtējās vides gaismas un pārējos elementus.

Tērpu mērķis ir izcelt spontānumu un brīvību, akcentēt, ka sieviete pati var sevi radoši apģērbt. Piemēram, paķert palagu un radīt no tā kleitu vai segu pārvērst siltā žaketē, vienlaikus nezaudējot sievišķību.

Arī kolekcijas krāsu palete ir tuva dabiskajai videi. Tajā dominē meža zaļie toņi un saules dzeltenie.

Parīzes modes nedēļa turpināsies līdz 11. martam. Ar lielu nepacietību vēl tiek gaidītas tādu slavenu franču zīmolu kā Chanel un Louis Vuitton skates.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas