Kellija Klārksone ”sakauj” Greja 50 nokrāsas

0 komentāri

Starmešu gaismā atgriezusies televīzijas šova American Idol pirmās sezonas uzvarētāja Kellija Klārksone. Dziedātāja jau trešo reizi savā karjerā ieņēmusi pirmo vietu mūzikas žurnāla Billboard pārdotāko albumu sarakstā.

Pēdējās nedēļas laikā vien dziedātājas jaunais albums Piece By Piece pārdots 97 000 eksemplāros. Tas ir vislielākais pārdoto disku skaits Amerikas Savienotajās Valstīs pēdējā nedēļā. Iepriekš K. Klārksone 1. vietu iekaroja 2009. gadā ar albumu All I Ever Wanted un 2003. gadā ar debijas ierakstu Thankful.

Par mata tiesu atpalika otrās vietas ieguvējs. 2. vietā šonedēļ ir albums ar filmā Greja 50 nokrāsas dzirdamajām dziesmām. Tas pārdots vien par tūkstoš albumiem mazāk – 96 000 vienību. Filmas “saundtreku” izlasē dzirdami tādi mākslinieki kā Elija Goldinga, The Weeknd, Enija Lenoksa un Bejonsē.

Trijnieku noslēdz Teilores Sviftas albums 1989, kas no 5. vietas pakāpies uz trešo.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas