Keitija Perija Rīgā koncertēs jau svētdien

0 komentāri

15. martā Arēnā Rīga iespaidīgu šovu sniegs ASV superzvaigzne Keitija Perija (Katy Perry). Viena no pēdējo gadu aktuālākajām populārās mūzikas izpildītājām Rīgā uzstāsies savas koncertturnejas Prismatic World Tour ietvaros, informē koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

Arēnas Rīga durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Koncerta īpašā viešņa, angļu dziedātāja Charli XCX uz skatuves kāps 19.30. Keitijas Perijas uzstāšanās sāksies aptuveni 20.30.

Kā ziņots, koncerta iesildītāja būs britu dziedātāja Charli XCX. Skaņdarbs Boom Clap, kas dzirdams filmā The Fault in Our Stars, nodrošināja dziedātājai 6. vietu Lielbritānijas singlu topā, kā arī stabilu pozīciju ASV, Austrālijas, Kanādas, Jaunzēlandes un Īrijas Top 10. Dziedātājas jaunākais albums Sucker pie klausītājiem nonāca pagājušā gada nogalē.

Keitijas Perijas turneja Prismatic World Tour veltīta mūziķes veiksmīgajam ierakstam Prism, kas sasniedza 1. vietu gan Lielbritānijā, gan ASV. Dziedātājas trešais studijas albums tika izdots 2013. gada nogalē, debitējot pirmajā vietā iTunes 97 valstīs, tādējādi sasniedzot K. Perijas karjeras labākos pārdošanas rezultātus un kļūstot par 2013. gada pieprasītāko ierakstu ASV sieviešu izpildītāju konkurencē. Kopš izdošanas Prism pārdots vairāk nekā 6 miljonos eksemplāru.

Februārī K. Perija ar grandiozu priekšnesumu uzstājās Super Bowl izcīņas puslaika šovā, kuru TV ekrānos noskatījās 118,5 miljoni cilvēku.

Pēdējās biļetes uz Keitijas Perijas koncertu Rīgā vēl var paspēt iegādāties ticketpro.lv un Ticketpro kasēs. Biļetes maksā, sākot no 49 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas