Keita Blanšeta saņem goda doktora grādu

0 komentāri

Austrāliešu aktrise Keita Blanšeta saņēmusi goda doktora grādu. Šo titulu viņai piešķīrusi Makvarija universitāte Sidnejā, kur Holivudas zvaigzne nāca klajā ar kaismīgu runu, aizstāvot humanitārās zinātnes.

Kinolentes “Jasmīnas stāsts” aktrisi universitāte tika godināta par izcilu ieguldījumu mākslā un filantropijā. Pateicības runā viņa nodēvēja humanitāros priekšmetus par “inovāciju un meklējumu dzinējspēku”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

45 gadus vecā K. Blanšeta pauda, ka “hmanitārās zinātnes ir iemesls, kāpēc mēs turpinām dzīvot, humanitārās zinātnes ir inovāciju un meklējumu dzinējspēks.”

Aktrise arī atzina, ka ”kultūra, kas atbalsta pārmaiņas, adaptāciju un eksperimentus, ir vienīgais veids, kā zinātnieks spējīgs atrast garīgo telpu pētījumiem un inovācijām”.

Februārī K. Blanšeta izteicās, ka pirms lomas iegūšanas režisora Vudija Allena filmā ”Jasmīnas stāsts” esot uzskatījusi savu aktrises karjeru par beigušos. Tāpēc viņa pametusi kino, lai spēlētu teātrī dzimtajā Austrālijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas