Keita Blanšeta no Austrālijas pārcelsies uz ASV

0 komentāri

Austrāliešu aktrise Keita Blanšeta ar vīru no Austrālijas pārcelsies uz ASV, pirmdien vēstīja vietējie mediji.

Blanšetas vīrs Endrū Aptons ir teātra režisors, kā arī viņš vada teātra kompāniju Sydney Theatre Company, kurā Blanšeta darbojās līdz 2012. gadam. Pēc pārcelšanās uz ASV Aptons iecerējis darboties kā rakstnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tas bija ļoti grūts lēmums,” intervijā laikrakstam Sydney Morning Herald teica Aptons, norādot uz bērniem. “Mūsu galvenais apsvērums bija tāds, ka viņi joprojām ir vecumā, kad var mainīt dzīvesvietu, un tas sevišķi netraucē izglītības iegūšanai.”

“Mēs deviņus gadus dzīvojām Anglijā, un mums tas ļoti patika. Taču tagad vēlamies izmēģināt ASV. Tur televīzija piedāvā milzīgas iespējas, un, protams, Keitai ir izcila karjera kino,” viņš teica.

Blanšetas karjera aizsākās Sidnejā, kur viņa ieguvusi vairākas teātra balvas. No 2008. līdz 2012. gadam viņa dalīja Sydney Theatre Company mākslinieciskā direktora pienākumus ar vīru.

Blanšeta ir Austrālijas Kino institūta mecenāte.

Aptons atklāja, ka ASV vēloties atgriezties pie rakstniecības. “Es gribu atsākt neatkarīgā rakstnieka dzīvesveidu, kura man ļoti pietrūkst,” viņš sacīja. “Es vēlos veidot scenārijus televīzijai, kino un teātrim.”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas