Kaspars Bindemanis koncertēs Nabaklab

0 komentāri

Piektdien, 6. martā, klubā Nabaklab pasākumā Day Of The Dude koncertēs Kaspars Bindemanis ar grupu un pašmāju jaunais talants Johnny B. Beast.

Vakars iesāksies ar filmas The Big Lebowski seansu plkst. 20.00. Vakaru turpinājumā – Kaspara Bindemaņa mūzikas koncertu, kurā muzikālo pavadījumu nodrošinās Egons Kronbergs – ģitāra, Ivo “Skrips” Stankēvičs – bass, Vilnis Krieviņš – bungas, Kristaps Vanadziņš – taustiņinstrumenti, Sun Gurelli – perkusijas. Vakaru kuplinās akustiskā blūza un folkmūzikas koncerts Johnny B. Beast izpildījumā.

”Klausītājam būs iespēja izjust mūziku, kurā savienota elektronikas pulsējošā bāze ar roka enerģiju, fanka grūvs ar pasaules mūzikas krāsainību, latino dzīvesprieks ar flamenko smeldzi un indie bezrūpība ar klasikas nosvērtību caur dziesmām, kas tapušas laikaposmā no 1992. līdz 2015. gadam,” par gaidāmo koncertu stāsta multimākslinieks Kaspars Bindemanis.

Mūzikas klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas