Kas Sonorai Vaicei kopīgs ar Omas briljantu?

0 komentāri

Ja vēlaties muzikāli interesantu un baudāmu dienas noslēgumu, viena no karstākajām Vecrīgas ballīšu vietām ”Omas briljanta istaba” šovakar aicina jūs ciemos. Ar īpašu koncertprogrammu tur uzstāsies operdziedātāja Sonora Vaice un viņas pavadošais sastāvs ”Rick Feds”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lieliskās balss īpašniece piedāvās ”opermūzikas klasiku, kā arī latviešu komponistu Ērika Ešenvalda un Uģa Prauliņa skaņdarbus. Tas būs eksperiments, mēģinot atrast dažādu mūzikas žanru kopsaucējus, pārkāpjot to tradicionālās robežas”, norādīja pasākuma organizatoru pārstāve Marta Kontiņa.

Pavadošajā sastāvā spēlēs bundzinieks “Rick Feds” jeb Rihards Fedotovs, basģitārists Reinis Ozoliņš, ģitārists Jānis Ruņģis un arfiste Elizabeta Angelika Lāce.

Koncerta sākums – 20:00.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas