Karostas cietums vāc līdzekļus ”izkļūsti no cietuma” spēlei

0 komentāri

Liepājas Karostas cietuma programmu maijā plānots papildināt ar jaunu tūrisma piedāvājumu Escape Room Karosta (Karostas Slēgtā istaba), kas ir pasaulē iecienītās spēles Slēgtā istaba adaptācija.

Spēles ideja ir sekojoša: 2-5 dalībnieki tiek ieslēgti telpā, un viņu uzdevums ir izkļūt no tās 60 minūšu laikā. Lai izkļūtu no telpas, jāveic dažādi uzdevumi, jāatrod kodētas ziņas un slepenas norādes.

“Slēgtās istabas” ir guvušas milzu popularitāti daudzās pasaules metropolēs. Tās dod iespēju apmeklētājiem pārbaudīt savu atjautību un loģisko domāšanu, gūt neaizmirstamas emocijas, sajust adrenalīnu, kā arī novērtēt kolektīva saliedētību.

2. februārī pūļa finansēšanas (crowd funding) vietnē Indiegogo.com sākusies līdzekļu vākšanas projekta Escape Room Karosta izveidošanai. Pirmajā dienā saziedoti 480 ASV dolāri no 7 tūkst. nepieciešamā projekta īstenošanas budžeta. Ar līdzekļu vākšanas kampaņu var iepazīties vietnē igg.me/at/karosta. Tā ilgs līdz 6. martam.

Escape Room Karosta paredzēts atvērt maijā.

Apmeklētāji jau iecienījuši Karostas cietumā piedāvātās ekskursijas gida vadībā pa cietumu un muzeju, kā arī dažādas programmas katra gaumei un interesēm, ko iespējams apmeklēt iepriekš piesakoties, – izrādi Aiz restēm, nakšņošanu un daudzveidīgas aktivitātes Ziemeļu fortos – ekskursijas pa fortiem, spiegu spēli Bēgšana no PSRS un Sajūtu labirintu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas