Kā palutināt sevi Sieviešu dienā

0 komentāri

2. Kumelīšu tējas kompreses

2/4

Sieviete ir skaista un starojoša tad, kad ir atpūtusies un pilna enerģijas. Starojošas sievietes noslēpuma atslēga slēpjas arī tējā! Trīs vienkāršas, veselīgas un tonizējošas tējas procedūras, kā ārējam skaistumam, tā iekšējai labsajūtai iesaka Apsara tējas meistars Andris Purviņš.

Melnās tējas vanna skaistumam

Foto: kris krüg, Flickr

Foto: kris krüg, Flickr

Relaksējoša vanna ir lielisks veids, kā sākt svētku rītu un palutināt sevi! Kamēr vanna pildās ar ūdeni, uzvāriet 300 ml ūdens, pievienojiet 4 deserta karotes melnās English breakfast vai Assam tējas un ļaujiet tai ievilkties 15 minūtes. Kad tēja ievilkusies tumši melna, nokāsiet tējas biezumus un pievienojiet tēju ūdenim vannā. Vanna relaksēs, savukārt ūdens un melnās tējas sajaukums tonizēs ādu un piešķirs tai maigi zeltainu iedegumu. Šī ir lieliska un veselīga alternatīva pievilcīga iedeguma iegūšanai pavasarī.

2. Kumelīšu tējas kompreses

2/4
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas