Kā palutināt sevi Sieviešu dienā

0 komentāri

2. Kumelīšu tējas kompreses

2/4

Sieviete ir skaista un starojoša tad, kad ir atpūtusies un pilna enerģijas. Starojošas sievietes noslēpuma atslēga slēpjas arī tējā! Trīs vienkāršas, veselīgas un tonizējošas tējas procedūras, kā ārējam skaistumam, tā iekšējai labsajūtai iesaka Apsara tējas meistars Andris Purviņš.

Melnās tējas vanna skaistumam

Foto: kris krüg, Flickr

Foto: kris krüg, Flickr

Relaksējoša vanna ir lielisks veids, kā sākt svētku rītu un palutināt sevi! Kamēr vanna pildās ar ūdeni, uzvāriet 300 ml ūdens, pievienojiet 4 deserta karotes melnās English breakfast vai Assam tējas un ļaujiet tai ievilkties 15 minūtes. Kad tēja ievilkusies tumši melna, nokāsiet tējas biezumus un pievienojiet tēju ūdenim vannā. Vanna relaksēs, savukārt ūdens un melnās tējas sajaukums tonizēs ādu un piešķirs tai maigi zeltainu iedegumu. Šī ir lieliska un veselīga alternatīva pievilcīga iedeguma iegūšanai pavasarī.

2. Kumelīšu tējas kompreses

2/4
0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas