Kā no pilsētnieka kļūt par dabas bērnu – iesaka stiliste

0 komentāri

Patlaban frizūru un grima modē ir dabiskums un nejaušības, bet apģērbu modē dominē komforts un košas krāsas.

Ļoti izteikta aktualitāte frizūru modē ir ”ka mati izskatās nedaudz tā kā… (to īpašnieks) būtu caur krūmiem izskrējis, ka nav drausmīgi sakārtots. Vienalga, vai tā būtu copīte, bizes, mati vaļā vai īsi mati,” norāda stiliste Indra Miklāva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī grima modē patlaban tendence ir diezgan līdzīga. ”Nav ļoti izteikts pilnais meikaps. Protams, ir situācijas, kur tas viss ir nepieciešams pēc etiķetes. Tomēr ikdienā meikapa aktualitāte – it kā pati ar pirkstu būtu iebraukusi ēnās un uzsmērējusi. Kaut kas ļoti brīvs vai ne līdz galam izdarīts,” skaidro I. Miklāva. Modē ir arī biezas dabīgas uzacis.

Apģērbu modē dominē sportiskais stils, tādēļ dāmas aicinātas nekautrēties no sporta apaviem. ”Arī augstpapēžu kurpes ir ”nolaidušās” uz aizsniedzamiem augstumiem, kad kurpēs var ne tikai sēdēt, bet arī staigāt,” norāda stiliste. Savukārt vīriešu garderobē ienāk košākas krāsas – ne tikai apavos, bet arī apģērbā un aksesuāros.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas