Kā kļūt slavenam? Seši soļi līdz slavai!

4 komentāri
Kā kļūt slavenam? Seši soļi līdz slavai!
Foto: SCANPIX

Mēs dzīvojam laikos, kad nav obligāti jābūt izcilam aktierim vai mūziķim, lai būtu slavens. Seko šiem soļiem un kļūsti par slavenību arī tu!

Ja arī tavs bērnības sapnis ir gozēties slavas saulītē, bet realitāte ir izvērtusies citādi, tad zini – nekas vēl nav zaudēts! Mēs dzīvojam laikos, kad palīgā var nākt internets. Par interneta slavenību var kļūt jebkurš, tikai jāzina, kā pareizi sākt, lai tā nebūtu tikai 15 minūšu slava.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Negaidi rītdienu, sāc būvēt savu slavas ceļu jau tagad. Seko šiem sešiem soļiem, un tu nekļūdīsies!

Atrodi unikālo

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Sākumā tev jāsaprot, vai tu vēlies kļūt slavens ar savu īpašo personību, vai arī kā eksperts kādā jomā, piemēram, kā modes pazinējs vai sporta entuziasts. Galvenais ir atrast savu unikālo pieeju, lai izceltos uz visu apkārtējo fona.

Atrodi īsto vietu

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Tikpat svarīgi, kā atrast savu unikālo pieeju, ir atrast platformu, kas tai būs vispiemērotākā. Ir tik daudz iespēju, kur uzsākt būvēt savu slavas ceļu, piemēram, vari veidot video blogu youtube.com, foto blogu instagram.com, īsās ziņas twitter.com vai savu facebook.com lapu.

Fokusējies uz kvalitāti, nevis kvantitāti

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Atceries mūžseno patiesību, ka kvalitāte uzvar kvantitāti, tāpēc veido saturu tādu, lai tas būtu acīm baudāms. Piedomā, kādus fotoattēlus vai video izmanto.

Veido fanu bāzi

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Būsim godīgi, sekotāji vienā dienā neparādīsies. Bet, lai izveidotu sekotāju bāzi, ir nepieciešams atcerēties vienu pamatprincipu – saturs jāveido regulāri! Jauns saturs nav obligāti jāievieto katru dienu, vislabāk izvēlēties vienu vai divas dienas nedēļā, kad publicēties. Tā tu radīsi uzticību un fani paši tev “piesekos”.

Domā ar skatu uz nākotni

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Lai iegūtu plašākus slavas laukus, izveido oriģinālu saturu, kam ir potenciāls kļūt virālam. Cilvēki vislabprātāk dalās ar saturu, kas ir sirdi plosoši vai viņiem pietiekami interesanti. Izmanto to savā labā!

Esi atvērts faniem

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Svarīgi ir uzturēt kontaktu ar faniem, lai radītu patīkamu iespaidu par sevi. Iesaisties komunikācijā un atbildi uz fanu jautājumiem. Tāpat neaizmirsti faniem pateikties, ja tie tev veltījuši labus vārdus.

4 komentāri

TOP komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas