Kā izraudzīties dreskodu, dodoties uz pikantu ballīti?

0 komentāri

Taustāms ielūgums ir zīme, ka viesiem uz pasākumu jāierodas svinīgā apģērbā, norāda lietišķās etiķetes pazinēja Gunta Krasta. Protams, vēlā ņemams faktors ir arī pasākuma norises vieta. Šoreiz tā ir visai pikanta – intīmpreču veikals.

”Uz šo pasākumu es apģērbā gribētu redzēt erotisku piesitienu. Galvenais uzsvars šādos pasākumos – nevelkam ikdienas apģērbu, vīrieši var ierasties bez kaklasaitēm, varbūt uzvalks, bet bez kaklasaites. Sievietēm – pēcpusdienas kleita, ne garais tērps,” norāda G. Krasta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protams, viesiem jāapzinās, uz kurieni dodas, bet arī pasākuma rīkotāja Sindija Vilde-Spinga atzīst, ka intīmpreču veikala Sexy Style jubilejas ballītei būtu piestāvējis kāds pikantāks ģērbšanās stils.

”Parasti, kad veidojam pasākumus, vienmēr iedomājos, kā justos es kā viešņa konkrētajā pasākumā. Sexy Style veikala atklāšanā es labāk justos nevis Casual After Five, bet bet svinīgi ar mazu, pikantu odziņu,” stāsta S. Vilde-Spinga.

Dreskodu nosaka, pamatojoties uz pasākuma veidu un vēlamo atmosfēru tajā. Protams, svarīgi ģērbšanās stilu pielāgot gadalaikam un pasākuma norises vietai.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas