Kā agrāk izskatījās populārie mūziķi?

6 komentāri

Piedaloties dažādos starptautiskos šovos vai esot vienkārši redzamāki, daži no pašmāju izklaides industrijas pārstāvjiem popularitātes ziņā ir piedzīvojuši teju otro elpu.

Daži no viņiem, piemēram, Intars Busulis vai Dons, kuri šogad varēja baudīt popularitātes saldmi, nebūt nav ne pirmo gadu uz skatuves. Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogaleriju, kā gadiem ejot ir mainījušās pašmāju šovbiznesa zvaigznes, kas par sevi šogad likušas runāt vairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties galeriju!

6 komentāri

TOP komentāri

 • divi
  0

  divi

  ...no tiem liekas redzeeti, a kas tie paareejie buutu?

  29.12.2014 23:46

 • Mika
  0

  Mika

  Ļoti izdevies raksts.

  29.12.2014 23:16

 • latviete
  0

  latviete

  Jauki,ka var palikt bērnības un agras jaunības izskatā! Galvenais- lai PRĀTIŅŠ veidojas,lai cilvēks ,kurš prasa naudu par savu priekšnesumu ir un jūtas ATBILDĪGS PAR IZNĀKUMU UZ SKATUVES! Vienu es nespēju saprast un pieņemt - ŠIE 9 redzamie cilvēki-- nu kas viņi par ZVAIGZNĒM latviešu mūzikā??!! Un POPULĀRI ????? Līdz tam vēl bezgalīgi tālu! Vairāk vai mazāk viduvējas balstiņas un viss! Lauris....,mazā Aija.....uh!... Ir JĀMĀCĀS BEZGALĪGI,un ne tikai likt grimmu un zobus.

  29.12.2014 19:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas