Joņevs par balvu: nejūtos pelnījis. Tas bija pārsteigums!

0 komentāri

Labi rakstnieki mums ir bijuši un ir arī tagad – šonedēļ uzzinājām, ka Jānis Joņevs par savu romānu “Jelgava 94”, kura centrā ir pusaudžu pasaule, alternatīvā kultūra un mūžīgie sevis meklējumi pagājušā gadsimta 90-os gados, saņēmis prestižo Eiropas Savienības Literatūras balvu kā labākais jaunais autors.

Pārsteigtais un vēl 5000 eiro nesaņēmušais autors, kuru sazvanījām Frankfurtes grāmatu mesē, atklāja, ka ir sagaidījis interesi par darba tulkošanu, bet par filmas tapšanu runāt esot vēl pāragri.

Romāna “Jelgava 94” autors Jānis Joņevs:
Pilnīgi nejūtos pelnījis. Tas bija pārsteigums! Protams, jo es pat īsti nezināju, ka esmu pieteikts šai balvai. Es saņēmu tikai pozitīvās ziņas, tādas satraucošās gaidīšanas nemaz nebija. Protams, tas ļoti jauki, bet nerakstām jau balvu dēļ. Es negribu noniecināt balvas, tas ir skaisti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas