Joku dienā Daugavpils teātris piedāvās augstākās šķiras humoru

0 komentāri

Pavasaris mūs lutina ar dažādiem svētkiem – gan oficiāli atzītiem, gan visnotaļ neformāliem. Tuvākie gaidāmie svētki, kas ar joni tuvojas, – 1. aprīlis jeb Vispasaules joku diena. Daugavpils teātris šajā dienā piedāvās noskatīties Antona Čehova lugu Kaiju, ko tās autors savulaik nodēvējis par komēdiju.

Daugavpils teātra skatītājiem iepriekš tika piedāvāts iestudējums Kaija. Under construction, kas bija izaicinājums un vēl nebijis eksperiments gan Daugavpils teātrim, gan tā skatītājiem. Taču šobrīd izrāde, kura nemitīgi atradās tapšanas procesā, sasniegusi nākamo posmu – izrāde no eksperimenta pārtapusi izrādē tās tradicionālajā izpratnē. Tajā lomas vairs nespēlē divi aktieri, bet gan spēlē viens sastāvs.

”1. aprīlī skatītājiem būs unikāla iespēja noskatīties izrādi Kaija, kurā radošo meklējumu process ir noslēdzies un pirmo reizi Kaija ir tikai Kaija,” stāsta Daugavpils teātra pārstāve Juta Valaine.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas