Jautrība un bailes – jaunajā GameFace raidījumā jau svētdien! Un arī Mortal Combat!

0 komentāri

Svētdien, 10. aprīlī, portālā Skaties.lv būs skatāma jaunākā, t.i., 3. GameFace epizode. Kas būs šoreiz, tu jautāsi. GameFace veidotāja sola pavisam neticamus jaunumus par G.T.A. 6, leģendāru cīņu spēli Mortal Combat un citiem datorspēļu jaunumiem.

Septiņus gadus! Tieši tā – Final Fantasy 15 spēli veidoja 7 gadus, un nu tā ir gatava. GameFace veidotāji atklāj, ka šī ir viena no viņu iecienītākajām datorspēlēm, tāpēc tās apskats varētu būt īpašs. Tāpat spēļu jaunumos tiks apskatīts Doom4 – spēle, kuras iznākšanu gaida daudzi. Savukārt, ja tevi interesē, kā ir strādāt par apsargu naktī, tad tev varētu būt interesants GameFace apskats par spēli Five Nights ar Freddy”s, kurā mīt lāči.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un kā tad bez spēļu klasiskas – šoreiz GameFace puiši uzspēlēs leģendāro Mortal Combat 3 Ultimate.

Tātad – jau šajā svētdienā nāc uz Skaties.lv un skaties jaunāko GameFace epizodi.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas