Jaunie pasaules džeza talanti tiksies Rīgā

0 komentāri

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa Riga Jazz Stage 2015 koncertiem, kas no 9. līdz 11. aprīlim notiks kinoteātrī Splendid Palace, informē konkursa organizatoru pārstāve Lelde Zaķe.

Konkursā piedalīsies džeza mākslinieki no Kanādas, Izraēlas, Lietuvas, Slovēnijas, Latvijas, Igaunijas, Vācijas, Lielbritānijas, Gruzijas, Austrijas, Krievijas, Spānijas un Turcijas divās nominācijās – Džeza vokāls un Džeza trompete.

  • 9. aprīlī notiks Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa fināla koncerts;
  • 10. aprīlī izskanēs konkursa Superfināls un Grand Prix 2014 ieguvējas Kristīnes Prauliņas koncerts;
  • 11. aprīlī notiks apbalvošanas ceremonija un Lielbritānijas džeza zvaigznes Anthony Strong koncerts.

Riga Jazz Stage 2015 īpašais viesis būs vokālists un pianists Entonijs Strongs (Anthony Strong), kuru izdevums Jazz Times nosaucis par Lielbritānijas Next Big Thing. Izpildītājs popularitāti ieguvis ar singlu apkopojumu, kas 2012. gadā sasniedza 1. vietu Lielbritānijas džeza mūzikas topā.

Biļetes nopērkamas visās Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv. Cenas – 5-25 eiro. Biļetes nopērkamas gan uz katru dienu atsevišķi, gan arī kā abonements uz visām trīs konkursa dienām, cena – 40 eiro. Vairāk informācijas: rigajazz.lv

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas