Japāņi bīstamākos okeāna iemītniekus iepriecina ar Amora pastu

0 komentāri

Kamēr pārējā pasaule vēl tikai dzīvo Valentīna dienas gaidās, Tokijas okeanārijā mīlētāju svētki jau sākušies. Šķiet, tikai Japānā varētu dzimt ideja sūtīt no kalmāriem gatavotas mīlestības vēstules rajām. Tomēr ūdens pasaules apmeklētāji par redzēto ir sajūsmā.

Saules gaismas akvārijā Tokijas vecpilsētā apmeklētāji ik dienas var noskatīties zivju barošanā. Taču, tuvojoties Valentīna dienai, ikdienas maltītes pat bīstamāko zivju baseinos tiek papildinātas ar Amora pastu. Tiesa, šādas mīlestības vēstules, kas it kā atgādina aploksni ar apslēptu konfekti, labāk savām otrajām pusītēm nedot, jo patiesībā tas ir sirds formas kalmārs, kam pārklāta sarkanā krāsa. Rajām šīs vēstules patīk, un viņas ir gatavas likt lietā viltību, lai nirējam – pastniekam atņemtu sūtījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Akvārija darbinieki stāsta, ka šādu sūtījumu sagatavošana ir ļoti darbietilpīgs process. Akvāriju iemītnieku pavāriem nākas krietni piepūlēties, lai no kalmāriem izveidotu sirdis.

Plānots, ka Mīlētāju svētki Tokijas vecpilsētas akvārijā turpināsies līdz 14. februārim.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas