Izmaiņas festivāla Rīgas Ritmi 2015 programmā

0 komentāri

Tradicionāli jūlija pirmajā nedēļā norisinās viens no iecienītākajiem mūzikas festivāliem Latvijas galvaspilsētā – Rīgas Ritmi 2015. Festivāla organizatori ziņo par izmaiņām festivāla programmā.

Ceturtdien, 2. jūlijā, Rīgas Kongresu namā uzstāsies starptautiskais zvaigžņu sastāvs Bugge “N” Friends feat. Erik Truffaz, Ilhan Ersahin, Joaquin Joe Claussell; vakara otrajā daļā – Ester Rada (Izraēla/ASV).

Piektdien, 3. jūlijā, Kongresu namā koncertēs Paolo Fresu & Daniele Di Bonaventura (Itālija), vakara otrajā daļā – Raul Midon (ASV).

Festivāls Rīgas Ritmi notiek no 1. līdz 5. jūlijam un šogad svin 15 gadu jubileju, piedāvājot vairāk nekā 30 uzstāšanās un meistarklases, un Rīgas Ritmi Showcase programmu. Vairāk informācijas: rigasritmi.lv

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstīt: info@rigasritmi.lv vai zvanīt pa tālr.: +371 67105216.

Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas