Izjūk Igo un Daigas 20 gadu kopdzīve

5 komentāri

Pēc 20 gadu ilgām attiecībām šķiršanos piedzīvojis mūziķis un mākslinieks Igo, īstajā vārdā Rodrigo Fomins (52), un psihoterapeite Daiga Daize, raksta žurnāls Kas Jauns.

Daiga bija cilvēks, kas bija līdzās Igo viņa dzīves smagākajos brīžos – gan tad, kas mūziķis atlaba pēc avārijas 2000. gada maijā, gan ārstējoties no C hepatīta. Igo Daigu mēdza dēvēt arī par savu sargeņģeli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abi satikās pēc tam, kad izjuka Igo un Agras Fominas laulība, kurā dzima arī divi dēli – Miks un Dāvids Vidvuds. Agra vēlāk kļuva par komponista Imanta Kalniņa piekto sievu. 2000. gadā pasaulē nāca abu dēls Džonatans, un ar mazo brālīti zem viena jumta pieauga arī Igo dēli, raksta Kas Jauns.

Pēc pārcelšanās uz dzīvi Rīgā sākumā pāris mitinājās dzīvoklī, bet pirms 12 gadiem Teikā privātmāju rajonā sāka iekārtoties jaukā mājā, kur iespējams baudīt arī dabas tuvumu. Tā kā Igo un Daigai kopīgu bērnu nav, tad mīlestību un gādību Igo un Daiga ”novirzīja” saviem kaķiem. Īpašu mīlestību iemantoja rudais runcis Velhelms Okers Spicais – viņš dzīves laikā piedalījās vismaz 25 intervijās. Ģimenes loceklis uz citiem medību laukiem devās 2009. gadā. Vēlāk Igo ģimenei piepulcējās Himalaju šķirnes runcis Mārtiņš. Pirms nepilna gada runčukam tika nodrošināts rotaļu biedrs Svētās Birmas kaķēna izskatā.

Daiga kopdzīves laikā Igo pavadīja uz lielākajiem koncertiem, tādējādi radot stabila un mīloša pāra iespaidu. Tomēr ilgā kopdzīve tā arī nevainagojās laulībā. Jā kāds neformālā sarunā apjautājās, kad gaidāmas abu kāzas, mūziķis vai nu negribīgi atrauca, ka ”tās papīru lietas” viņam nav būtiskas, vai izlikās jautājumu nedzirdam, raksta Kas Jauns. Ilggadējā dzīvesbiedre kārtoja arī mūziķa mākslinieciskās darbības finansiālo pusi. Šos pienākumus Daiga turpinot īstenot arī tagad, pēc kopdzīves iziršanas.

5 komentāri

TOP komentāri

 • Arta
  +1

  Arta

  Skumji,bet diemžēl no tā nav pasargāts neviens,jo kas zin,kur paliek mīlestība.........

  12.02.2015 07:12

 • Roberta
  0

  Roberta

  Lai dzīvē veicas katram no Jums!

  12.02.2015 00:37

 • Nu izcili!
  0

  Nu izcili!

  Par tiem kaķiem! Tēma ir cilvēku traģēdija, bet vesela rindkopa ir veltīta kaķu un viņu labāko medību lauku aprakstam! Analfabēti!

  11.02.2015 22:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas