Intars Rešetins ikdienā sirgst ar romantikas deficītu

0 komentāri

Aktieris Intars Rešetins ierosmi darīt ”lielas lietas” gūst mīlestībā un aicina latviešu vīriešus vairāk mīlēt savas sievietes.

Lai arī aktieris Intars Rešetins ir iegrimis darbos, arī 14. februāri viņš pavadīja uz teātra skatuves, viņš ar smaidu uz lūpām atceras tos laikus, kad romantikai tika atvēlēta pirmā vieta. Aktieris atzīst, ka savulaik atzīšanos mīlestībā īstenojis ar kartīšu un vēstuļu palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aktieris stāsta, ka visam jābūt vienkāršāk – par mīlestību nerunā, ar to nodarbojas. ”Latviešu bāleliņiem es ieteiktu mīlēt sievietes. Tas ir ļoti liels spēks. Kad cilvēks ir iemīlējies, viņš ir gaišāks, un, izstarojot gaišo enerģiju, mēs varam darīt lielas lietas. Esmu par to, lai visi darītu lielas lietas,” klāsta Rešetins.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas