Iluzionists pārsteidz vai muļķo garāmgājējus?

0 komentāri

Kāds iluzionists Telavivā sarīkojis bezmaksas izrādi simtiem garāmgājēju. Viņš mēģinājis pārsteigt cilvēkus, stundām ilgi karājoties gaisā, pie tuvējā lielveikala sienas turoties vien ar vienu roku.

Ne vienam vien Telavivas iedzīvotājam un viesim no brīnumiem pavērās mute, savās ikdienas gaitās pēkšņi ieraugot vīru, kas karājas gaisā, tikai ar vienu roku pieturoties pie tuvējās ēkas sienas. Izraēliešu iluzionists Hezi Dīns, karājoties gaisā, pavadīja piecas stundas, skatītājos radot neskaitāmas versijas, kā viņam tas izdodas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāds no trika lieciniekiem domā, ka roka, kas it kā ir Dīna roka, nemaz nav viņa roka. Tas ir pie lielveikala mūra pielīmēts stiprinājums, un uz tā balstās viss iluzionista triks. Cits savukārt ir pārliecināts, ka triku meistars tāpat vien gaisā nekarājas. Visapkārt ir neredzamas atbalsta sistēmas un iluzionists vienkārši stāv uz tām un muļķo cilvēkus.

Pats iluzionists atklāj, ka šis ir viņa jaunā šova reklāmas triks. Līdz šim viņš esot darījis ļoti trakas lietas, tāpēc šoreiz, veidojot savu priekšnesumu, apņēmies, nedarīt neko ekstrēmu. Mērķis bijis īstenot ko maģisku, kas liktu cilvēkiem aizdomāties, kas ir īsts, kas nav īsts un kā tas viss iespējams.

Dīns par sasniegto rezultātu ir ļoti laimīgs. Vienlaikus šis ir vēsturisks notikums viņa dzīvē, jo pēc agrāk veiktajiem trikiem Dīna ceļš vienmēr veda uz slimnīcu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas