INTERNETA HITS: jokdara nagos krituši piegādes kurjeri

0 komentāri

Strauju popularitāti sociālajos tīklos iekarojis kāds video, kas apliecina, cik grūts darbs ir picu vai citu ēdienu piegādātājiem. Īpaši tad, ja viņi kļūst par jokdara upuri.

ASV Virdžīnijas štata iedzīvotājs, iluzionists un interneta vidē pazīstams jokdaris ar iesauku Rahats par savu dzēlību mērķi šoreiz izvēlējies piegādes kurjerus. Viņš ieaicina tos savā mājā, par ieganstu minot, ka viņam jāaiziet pēc naudas maka. Kurjeri nenojauš, ka turpat blakus atrodas drēbju pakaramais, kas piepeši atdzīvojas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piegādes kurjeru reakcija ir krasi atšķirīga – no bailēm līdz pat dusmām, kurjeram pazūdot ar visu pasūtīto pārtiku. Tomēr viens no piegādes kurjeriem neapjūk un instinktīvi izmanto pašaizsardzības paņēmienu, salaužot biedējošo drēbju pakaramo.

Kopš publicēšanas sociālajos tīklos pirmdien Rahata uzņemtais video dažās dienās jau skatīts vairāk nekā 400 tūkstošus reižu.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas